Historie soutěže

Kategorie: Nejlepší webové stránky a on-line aplikace

 

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název média

1. místo

Zaraguza CZ s.r.o.

ŠKODA AUTO a.s.

Škoda Auto, profil na YouTube

2. místo

Zoologická zahrada hl. m. Prahy

Zoologická zahrada hl. m. Prahy

Facebook profil Zoo Praha

2. místo

Boomerang Communication s.r.o.

Vodafone Czech Republic a.s.

Facebook.com/cilichili/

3. místo

Nydrle s.r.o.

Nadace Charty 77 - Konto Bariéry

Živé Umění - Konto Bariéry

 

Kategorie: Nejlepší newsletter

 

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název média

1. místo

ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE s.r.o.

E-Feed

2. místo

Ministerstvo zemědělství

Ministerstvo zemědělství

Zprávy z Ministerstva zemědělství

3. místo

KPMG Česká republika, s.r.o.

KPMG Česká republika, s.r.o.

Daňové a právní aktuality (Daňovky.cz )

3. místo

Nestlé Česko s. r. o.

Nestlé Česko s. r. o.

Newsletter Plus pro Vás/Plus pre Vás

 

Kategorie: Nejlepší firemní videoprezentace

 

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název média

1. místo

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Tomas Bata University - International Stories

2. místo

Creative ADison s.r.o.

Pivovar Litovel a.s.

Videomedailonek Miroslava Koutka, emeritního sládka Pivovaru Litovel

3. místo

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Sada videí k projektu Cena života

Zvláštní ocenění

Internet Mall, a.s.

Internet Mall, a.s.

Realtime Giving - MALL.cz - plníme vánoční přání

 

Kategorie: Inovativní a netradiční forma firemní komunikace

 

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název média

2. místo

Elite Solutions, s.r.o.

Hypoteční banka, a.s.

Hezké bydlení - HB.cz

3. místo

Česká spořitelna, a.s.

Česká spořitelna, a.s.

Etapy II - Živnostníci a malé firmy

3. místo

ŠKODA AUTO a.s.

ŠKODA AUTO a.s.

Hudební festival

 

Kategorie: Nejlepší výroční zpráva

 

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název média

1. místo

Lékaři bez hranic, o.p.s.

Lékaři bez hranic, o.p.s.

Lékaři bez hranic - Výroční zpráva 2015

2. místo

Maturus, o. p. s.

Maturus, o. p. s.

Maturus, o. p. s. Výroční zpráva 2015

3. místo

Česká centra

Česká centra

Česká centra

 

Kategorie: Nejlepší firemní katalog / profil / jednorázové médium

 

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Konektor Social s.r.o.

Polverini Strnad

Boutiq

2. místo

KPMG Česká republika, s.r.o.

KPMG Česká republika, s.r.o.

Investment in the Czech Republic

3. místo

Boomerang Communication s.r.o.

CENTROPOL ENERGY, a.s.

CÉČKO

3. místo

USSPA, s.r.o.

USSPA, s.r.o.

Bublinky

Zvláštní ocenění

KPMG Česká republika, s.r.o.

KPMG Česká republika, s.r.o.

Češi 1990–2015

 

 

Kategorie: Nejlepší B2B časopis a noviny

 

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název média

1. místo

KPMG Česká republika, s.r.o.

KPMG Česká republika, s.r.o.

Marwick

3. místo

L'ORÉAL Česká republika s.r.o.

L'ORÉAL Česká republika s.r.o.

Professionnel

3. místo

Fincentrum a.s.

Fincentrum a.s.

Finmagazín

 

Kategorie: Nejlepší B2C časopis a noviny

 

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název média

1. místo

ZOOT a.s.

ZOOT a.s.

Časopis ZOOT

2. místo

Boomerang Communication s.r.o.

Vodafone Czech Republic a.s.

ČILICHILI

3. místo

Boomerang Communication s.r.o.

Porsche Česká republika s.r.o.

Volkswagen Magazin

 

Kategorie: Nejlepší B2E časopis a noviny (interní média)

 

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název média

1. místo

KPMG Česká republika, s.r.o.

KPMG Česká republika, s.r.o.

Echo

2. místo

Boomerang Communication s.r.o.

Československá obchodní banka, a. s.

KOMPAS

 

Kategorie: Nejlepší G2C časopis a noviny (veřejná a státní správa)

 

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název média

1. místo

Univerzita Karlova

Univerzita Karlova

Forum

2. místo

Vysoké učení technické v Brně

Vysoké učení technické v Brně

Události na VUT v Brně

3. místo

Zoologická zahrada hl. m. Prahy

Zoologická zahrada hl. m. Prahy

Trojský koník

 

Kategorie: Nejlepší časopis a noviny neziskového sektoru

 

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název média

1. místo

Lékaři bez hranic, o.p.s.

Lékaři bez hranic, o.p.s.

Bez hranic

2. místo

Duha Zámeček

Duha Zámeček

Zámeček

3. místo

Institut pro památky a kulturu, o.p.s

Institut pro památky a kulturu, o.p.s

Čtvrtletník PROPAMÁTKY

 

Kategorie: Nejlepší firemní periodikum v sektoru: Retail a FMCG

 

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název média

1. místo

Rodinný pivovar BERNARD a.s.

Rodinný pivovar BERNARD a.s.

Vlastní cestou

2. místo

ZOOT a.s.

ZOOT a.s.

Časopis ZOOT

 

Kategorie: Nejlepší firemní periodikum v sektoru: Bankovnictví a finance

 

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název média

1. místo

Boomerang Communication s.r.o.

Československá obchodní banka, a. s.

KOMPAS

2. místo

KPMG Česká republika, s.r.o.

KPMG Česká republika, s.r.o.

Marwick

 

Kategorie: Nejlepší firemní periodikum v sektoru: Telekomunikace a IT

 

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název média

1. místo

Boomerang Communication s.r.o.

Vodafone Czech Republic a.s.

ČILICHILI

2. místo

T-Mobile Czech Republic a.s.

T-Mobile Czech Republic a.s.

echo

 

Kategorie: Nejlepší firemní periodikum v sektoru: Průmysl, strojírenství a energetika

 

Nebylo uděleno žádné ocenění

 

Kategorie: Grand Prix Výkonného výboru za grafický design

 

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název média

Grand Prix

USSPA, s.r.o.

USSPA, s.r.o.

Bublinky

 

Kategorie: Grand Prix Výkonného výboru za obsah

 

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název média

Grand Prix

Český statistický úřad

Český statistický úřad

Statistika&My

 

Kategorie: Grand Prix Výkonného výboru za celkovou úroveň – elektronická média

 

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název média

Grand Prix

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Tomas Bata University - International Stories

 

Kategorie: Grand Prix Výkonného výboru za celkovou úroveň – tištěná média

 

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název média

Grand Prix

Lékaři bez hranic, o.p.s.

Lékaři bez hranic, o.p.s.

Lékaři bez hranic - Výroční zpráva 2015

 

Kategorie: Nejlepší interní časopis
 

Druh ocenění Přihlašovatel Zadavatel Název média
1. místo Boomerang Publishing Československá obchodní banka, a. s. Kompas
2. místo KPMG Česká republika, s.r.o. KPMG Česká republika, s.r.o. Echo
3. místo Boomerang Publishing s.r.o. AHOLD Czech Republic, a.s. Úsměv
3. místo Swiss life Select Česká republika s. r. o. Swiss life Select Česká republika s. r. o. Ikona


Kategorie: Nejlepší interní noviny

Nebylo uděleno žádné ocenění


Kategorie: Inovativní a netradiční forma firemní komunikace, elektronická média

Druh ocenění Přihlašovatel Zadavatel Název média
1. místo KPMG Česká republika, s.r.o. KPMG Legal s.r.o., advokátní kancelář Adventní kancelář
2. místo Elite Solutions s.r.o. Raiffeisenbank a.s. RB hokej
3. místo JUPITER club, s. r. o. JUPITER club, s. r. o. Velkomeziříčsko
3. místo DARK SIDE, a.s. SAS Česko v datech


Kategorie: Inovativní a netradiční forma firemní komunikace, tištěná média

Druh ocenění Přihlašovatel Zadavatel Název média
1. místo Česká spořitelna, a.s. Česká spořitelna, a.s. Etapy
2. místo ŠKODA AUTO a.s. Mgr. Tomáš Novotný Vstupte do nové éry
3. místo Institut pro památky a kulturu, o.p.s. Institut pro památky a kulturu, o.p.s. Člověče, zapoj se PROPAMÁTKY


Kategorie: Nejlepší newsletter
 

Druh ocenění Přihlašovatel Zadavatel Název média
2. místo Státní zemědělská a potravinářská inspekce Státní zemědělská a potravinářská inspekce Zpravodaj SZPI
3. místo ŠKODA AUTO a.s. Mgr. Tomáš Novotný Týdeník


Kategorie: Nejlepší webové stránky, aplikace či profil na sociálních sítích
 

Druh ocenění Přihlašovatel Zadavatel Název média
1. místo AnFas, spol. s r. o. Czech Tourism Lovci zážitků
2. místo Vysoké učení technické v Brně Vysoké učení technické v Brně ZVUT.CZ
3. místo Plzeň - TURISMUS, p.o. Plzeň - TURISMUS, p.o. www.adolfloosplzen.cz


Kategorie: Nejlepší firemní katalog / profil / jednorázové médium
 

Druh ocenění Přihlašovatel Zadavatel Název média
1. místo TON a.s. TON a.s. TON Catalogue 2016-2017
2. místo Krajský úřad Ústeckého kraje Krajský úřad Ústeckého kraje Manuál jednotného vizuálního stylu – Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže


Kategorie: Nejlepší výroční zpráva
 

Druh ocenění Přihlašovatel Zadavatel Název média
1. místo Nadační fond J&T Nadační fond J&T Výroční zpráva 2014
2. místo HOCHTIEF CZ a. s. HOCHTIEF CZ a. s. Výroční zpráva 2014
3. místo Krajský úřad Ústeckého kraje Krajský úřad Ústeckého kraje Výroční zpráva Ústeckého kraje 2014


Kategorie: Nejlepší B2B časopis a noviny
 

Druh ocenění Přihlašovatel Zadavatel Název média
1. místo KPMG Česká republika, s.r.o. KPMG Česká republika, s.r.o. Marwick


Kategorie: Nejlepší B2C časopis a noviny
 

Druh ocenění Přihlašovatel Zadavatel Název média
1. místo Boomerang Publishing s.r.o. Vodafone Czech Republic, a.s. ČILICHILI
2. místo Rodinný pivovar Bernard a.s. Rodinný pivovar Bernard a.s. Vlastní cestou
3. místo Boomerang Publishing s.r.o. Porsche Česká republika Das Auto. Magazin
3. místo Zoologická zahrada hl. m. Prahy Zoologická zahrada hl. m. Prahy Trojský koník, časopis pražské zoo


Kategorie: Nejlepší časopis a noviny veřejné a státní správy
 

Druh ocenění Přihlašovatel Zadavatel Název média
1. místo Univerzita Karlova v Praze Univerzita Karlova v Praze Forum
2. místo Český statistický úřad Český statistický úřad Statistika&My
3. místo České vysoké učení technické v Praze České vysoké učení technické v Praze TecniCall


Kategorie: Nejlepší firemní periodikum v sektoru: Retail a FMCG
 

Druh ocenění Přihlašovatel Zadavatel Název média
1. místo Rodinný pivovar Bernard a.s. Rodinný pivovar Bernard a.s. Vlastní cestou
2. místo Boomerang Publishing s.r.o. AHOLD Czech Republic, a.s. Úsměv
3. místo Kaufland Česká republika v.o.s. Kaufland Česká republika v.o.s. To je nářez!


Kategorie: Nejlepší firemní periodikum v sektoru: Průmysl a strojírenství
 

Druh ocenění Přihlašovatel Zadavatel Název média
1. místo TÜV SÜD Czech s.r.o. TÜV SÜD Czech s.r.o. TÜV SÜD Journal
2. místo USSPA, s.r.o. USSPA, s.r.o. Bublinky
3. místo Miele technika s.r.o. Miele technika s.r.o. Profesionál


Kategorie: Nejlepší firemní periodikum v sektoru: Neziskový sektor
 

Druh ocenění Přihlašovatel Zadavatel Název média
1. místo Institut pro památky a kulturu, o.p.s. Institut pro památky a kulturu, o.p.s. Čtvrtletník PROPAMÁTKY
2. místo Tichý svět, o. p. s. Tichý svět, o. p. s. Tichovinky
3. místo Duha Zámeček Duha Zámeček Zámeček
       


Kategorie: Grand Prix Výkonného výboru za grafiku
 

Druh ocenění Přihlašovatel Zadavatel Název média
Grand Prix TON a.s. TON a.s. TON Catalogue 2016-2017


Kategorie: Grand Prix Výkonného výboru za obsah
 

Druh ocenění Přihlašovatel Zadavatel Název média
Grand Prix KPMG Česká republika, s.r.o. KPMG Česká republika, s.r.o. Marwick


Kategorie: Grand Prix Výkonného výboru za celkovou úroveň, tištěná média
 

Druh ocenění Přihlašovatel Zadavatel Název média
Grand Prix Univerzita Karlova v Praze Univerzita Karlova v Praze Forum


Kategorie: Grand Prix Výkonného výboru za celkovou úroveň, elektronická média
 

Druh ocenění Přihlašovatel Zadavatel Název média
Grand Prix KPMG Česká republika, s.r.o. KPMG Legal s.r.o., advokátní kancelář Adventní kancelář

 

Kategorie: Nejlepší interní noviny

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Boomerang Publishing s.r.o. AHOLD Czech Republic, a.s. Alebertoviny

2. místo

Masarykova univerzita

Masarykova univerzita

Muni

3. místo

AMBI CZ, s.r.o.

AMBIENTE s.r.o.

Anoviny

 

Kategorie: Nejlepší interní časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

2. místo

T-mobile Czech Republic a.s.

T-mobile Czech Republic a.s.

ECHO

2. místo

Raiffeisen stavební spořitelna a.s.

Raiffeisen stavební spořitelna a.s.

Speciál

3. místo

Partners Financial Services, a.s.

Partners Financial Services, a.s.

Jsme Partners

3. místo Boomerang Publishing s.r.o. AHOLD Czech Republic, a.s. Úsměv

 

Kategorie: Inovativní a netradiční formy komunikace

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

ŠKODA AUTO a.s.

 

ŠKODA AUTO a.s.

Milionová kampaň

2. místo Dark Side, a.s. CBRE s.r.o. Zasedackaroku.cz

 

Kategorie: Nejlepší intranet a on-line řešení interní komunikace

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 ŠKODA AUTO a.s.

 ŠKODA AUTO a.s.

Microsite k milionté kampani

 

Kategorie: Nejlepší eletronické periodikum / newsletter

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Státní zemědělská a potravinářská inspekce

Státní zemědělská a potravinářská inspekce

Zpravodaj SZPI

2. místo

Boomerang Publishing s.r.o.

Vodafone ČR a.s.

www.cilichili.cz

3. místo

Asociace veřejně prospěšných organizací ČR, z.s.

Asociace veřejně prospěšných organizací ČR, z.s.

Bulletin AVPO ČR

 

Kategorie: Nejlepší firemní katalog / profil / výroční zpráva

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 ANTECOM s.r.o.

 ANTECOM s.r.o.

TRADE News

Zvláštní ocenění ČEZ, a. s. ČEZ, a. s. Energy Outlook 2050
2. místo Česká centra Česká centra Výroční zpráva 2013
3. místo Statutární město Plzeň Statutární město Plzeň Profil města
3. místo OZO Ostrava s.r.o. OZO Ostrava s.r.o. Výroční zpráva OZO Ostrava s.r.o. za rok 2013

 

Kategorie: Nejlepší B2B časopis a noviny

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Plastia s.r.o.

Plastia s.r.o.

Made in CZ

2. místo

ANTALIS s. r. o.

ANTALIS s. r. o.

PaperMan

3. místo

GUMEX, spol. s r.o. 

GUMEX, spol. s r.o. 

Géčko

 

Kategorie: Nejlepší B2C časopis a noviny

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 Rodinný pivovar BERNARD a.s.

 Rodinný pivovar BERNARD a.s.

Vlastní cestou

Zvláštní ocenění

 CZ NOVOSTAVBY OLOMOUC s. r. o.

 Mgr. Petra Trunečková

Olomouc Magazine

2. místo

 Ultra Premium Brands - Central Europe s.r.o.

 Ultra Premium Brands - Central Europe s.r.o.

Warehouse #1 news

3. místo Boomerang Publishing s.r.o. Porsche Česká republika s.r.o. Das Auto. Magazín

 

Kategorie: Nejlepší časopis a noviny státní správy

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Český statistický úřad

Český statistický úřad

Statistika&My

2. místo Město Český Těšín Město Český Těšín Těšínské listy
3. místo Fakultní nemocnice Olomouc Fakultní nemocnice Olomouc NemMAGAZÍN

 

Kategorie: Nejlepší firemní publikace v sektoru: Retail a FMCG

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Rodinný pivovar BERNARD a.s.

Rodinný pivovar BERNARD a.s.

Vlastní cestou

 

Kategorie: Nejlepší firemní publikace v sektoru: Telekomunikace a IT

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

T-mobile Czech Republic a.s.

T-mobile Czech Republic a.s.

ECHO

Kategorie: Nejlepší firemní publikace v sektoru: Průmysl a strojírenství

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

GUMEX spol. s r.o.

GUMEX spol. s r.o.

 Géčko

Zvláštní ocenění ArcelorMittal Ostrava a.s. ArcelorMittal Ostrava a.s. 1
2. místo USSPA, s.r.o. USSPA, s.r.o. Bublinky

Kategorie: Nejlepší firemní publikace v sektoru: Energetika

Nebylo uděleno žádné ocenění ani TOP RATED.

 

Kategorie: Nejlepší firemní publikace v sektoru: Neziskový sektor

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Institut pro památky a kulturu, o.p.s.

Institut pro památky a kulturu, o.p.s.

Čtvrtletník PROPAMÁTKY

Zvláštní ocenění Duha Zámeček Duha Zámeček Zámeček
2. místo Duha Zámeček Duha Zámeček Zámeček

Kategorie: Zlatá litera

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

Zvláštní ocenění

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s.

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s.

Nejčastější omyly a mýty o dětech z dětských domovů

 

Kompletní výsledky Zlatého středníku 2014 naleznete v přiložené tabulce

Kategorie: Nejlepší interní noviny

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Boomerang Publishing s.r.o.

AHOLD Czech Republic, a.s.

Albertoviny

2. místo

České dráhy, a. s.

České dráhy, a. s.

Železničář

3. místo

ŠKODA AUTO a.s.

ŠKODA AUTO a.s.

ŠKODA Mobil

 

Kategorie: Nejlepší interní časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Československá obchodní banka, a. s.

Československá obchodní banka, a. s.

Kompas

2. místo

Boomerang Publishing s.r.o.

Swiss Life Select Česká republika s.r.o.

Ikona

3. místo

Boomerang Publishing s.r.o.

AHOLD Czech Republic, a.s.

Úsměv

 

Kategorie: Nejlepší intranet a online řešení firemní komunikace

nebylo uděleno žádné ocenění, ani TOP RATED

 

Kategorie: Nejlepší elektronická periodika/newsletter

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Státní zemědělská a potravinářská inspekce

Státní zemědělská a potravinářská inspekce

Zpravodaj

 

Kategorie: Nejlepší firemní katalog/profil/výroční zpráva

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 TON a.s

 TON a.s

Cataloque 2014/2015

1. místo

 CETELEM ČR, a.s.

 CETELEM ČR, a.s.

Výroční zpráva 2012

2. místo

LASSELSBERGER, s.r.o.

LASSELSBERGER, s.r.o.

RAKO HISTORIE OD ZALOŽENÍ 1883 DO SOUČASNOSTI

3. místo

Sdružení Linka bezpečí

Sdružení Linka bezpečí

Zpráva o činnosti 2012

 

Kategorie: Nejlepší B2C časopis a noviny

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Boomerang Publishing s.r.o.

Porsche Česká republika s.r.o.

Das Auto. Magazin

2. místo

CHICAGO CONSULTING PRAHA s.r.o.

CHICAGO CONSULTING PRAHA s.r.o.

PALLADIUM Magazine

3. místo

Rodinný pivovar BERNARD a.s

Rodinný pivovar BERNARD a.s

Vlastní cestou

 

Kategorie: Nejlepší B2B časopis a noviny

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 ANTECOM s.r.o.

 ANTECOM s.r.o.

TRADE News

 

Kategorie: Inovativní a netradiční formy firemní komunikace

nebylo uděleno žádné ocenění, ani TOP RATED

 

Kategorie: Nejlepší firemní publikace v sektoru: Neziskový sektor a státní správa

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Boomerang Publishing s.r.o.

Český červený kříž

Magazín mladého zdravotníka

2. místo

Česká centra

Česká centra

Výroční zpráva 2012

3. místo

Pražská informační služba 

Pražská informační služba 

Výroční zpráva 2014

 

Kategorie: Nejlepší firemní publikace v sektoru: Průmysl a strojírenství

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 Miele technika s.r.o.

 Miele technika s.r.o.

Profesionál

2. místo

USSPA, s.r.o.

USSPA, s.r.o.

Bublinky

3. místo

 ArcelorMittal Ostrava a.s.

 ArcelorMittal Ostrava a.s.

CSR report 2012

 

Kategorie: Nejlepší firemní publikace v sektoru: Telekomunikace a IT

nebylo uděleno žádné ocenění, ani TOP RATED

 

Kategorie: Nejlepší firemní publikace v sektoru: Retail a FMCG

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Rodinný pivovar BERNARD a.s.

Rodinný pivovar BERNARD a.s.

Vlastní cestou

 

Kategorie: Nejlepší firemní publikace v sektoru: Finance

nebylo uděleno žádné ocenění, ani TOP RATED

 

Kategorie: Nejlepší firemní publikace v sektoru: Energetika

nebylo uděleno žádné ocenění, ani TOP RATED

 

Kategorie: Nejlepší firemní publikace v sektoru: Ostatní

nebylo uděleno žádné ocenění, ani TOP RATED

 

Kategorie: Zlatá litera – Text pro interní média

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

USSPA, s.r.o

USSPA, s.r.o

Potřebujeme občas zastavit a počkat na duši

 

Kategorie: Zlatá litera – PR text pro veřejná média

nebylo uděleno žádné ocenění; ocenění TOP RATED ani RATED se v kategoriích Zlatá litera neuděluje.

 

Kompletní výsledky Zlatého středníku 2013 naleznete v přiložené tabulce

Kategorie: Nejlepší interní časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Swiss Life Select Česká republika s.r.o.

Swiss Life Select Česká republika s.r.o.

IKONA

2. místo

ČEZ, a. s. 

ČEZ, a. s. 

ČEZ NEWS

3. místo

AHOLD Czech Republic, a. s.

AHOLD Czech Republic, a. s.

Úsměv

 

Kategorie: Nejlepší interní noviny

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

R MEDIA, spol. s r.o. 

OKD, a.s. 

 týdeník HORNÍK

2. místo

UNIPETROL, a. s.

UNIPETROL, a. s.

NAŠE UNI, noviny zaměstnanců skupiny Unipetrol

3. místo

AHOLD Czech Republic, a. s.

AHOLD Czech Republic, a. s.

Albertoviny

3. místo

AHOLD Czech Republic, a. s.

AHOLD Czech Republic, a. s.

Logican 

 

Kategorie: Nejlepší B2B časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 Boomerang Publishing s. r. o.  

Vodafone Czech Republic

Bizzone

2. místo

ENTRE s. r. o.

HEINEKEN Česká republika, a. s.

 Pivovarská revue

3. místo

MAKRO Cash & Carry ČR s. r. o.

MAKRO Cash & Carry ČR s. r. o.

Gastro - časopis pro profesionály v gastronomii

 

Kategorie: Nejlepší B2C časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Rodinný pivovar BERNARD a. s. 

Rodinný pivovar BERNARD a. s. 

Vlastní cestou

2. místo

Boomerang Publishing s. r. o.

Vodafone Czech Republic

ČILICHILI

3. místo

AHOLD Czech Republic, a. s.

AHOLD Czech Republic, a. s.

Magazín Albert v kuchyni

 

Kategorie: Nejlepší firemní katalog

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

ABB s. r. o. Elektro-Praga

ABB s. r. o. Elektro-Praga

Katalog domovního elektroinstalačního materiálu 2012

2. místo

HALLA, a. s. 

HALLA, a. s. 

Průvodce světlem

3. místo

G SERVIS CZ, s. r. o.

G SERVIS CZ, s. r. o.

RODINNÉ DOMY 2013

 

Kategorie: Nejlepší firemní profil      

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

3. místo

Noesis, s. r. o.  

České Švýcarsko, o. p. s.

Zážitky 2012

 

Kategorie: Nejlepší výroční zpráva

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

2. místo

ASEKOL s. r. o.

ASEKOL s. r. o.

Výroční zpráva

 

Kategorie: Nejlepší noviny státní, veřejné a neziskové sféry         

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

2. místo

statutární město Brno - Magistrát města Brna

statutární město Brno - Magistrát města Brna

Brněnský Metropolitan

 

Kategorie: Nejlepší časopis státní, veřejné a neziskové sféry       

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Vysoké učení technické v Brně

Vysoké učení technické v Brně

Události na VUT v Brně

2. místo

ASEKOL s. r. o.

ASEKOL s. r. o.

Zpětný odběr

3. místo

Český statistický úřad

Český statistický úřad

Statistika & My

 

Kategorie: Nejlepší on-line prezentace

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Boomerang Publishing s. r. o.

Vodafone Czech Republic a. s.

ČILICHILI ONLINE - www.cilichili.cz

2. místo

FG Forrest, a. s.

FG Forrest, a. s.

Vlastní firemní prezentace FG Forrest 

 

Kategorie: Nejlepší firemní newsletter

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

FG Forrest, a. s.  

 T-Mobile Czech Republic a. s. 

Novinky emailem společnosti T-Mobile

 

Kategorie: Zlatá litera

Druh ocenění

Přihlašovatel

Společnost

Publikace

Autor

Článek

2. místo

České dráhy, a. s.

České dráhy, a. s.

ČD pro vás

Václav Rubeš

Šoupněte s tím maňasem do šturcu

3. místo

Boomerang Publishing s. r. o.

České aerolinie a. s.

Review

Jiří Holubec

Těžká doba rodí velké umělce

 

Kategorie: Aplikace roku

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název aplikace

1. místo

Blue 88, a. s.

Blue 88, a. s.

Mobilní aplikace EarnOnMe

2. místo

Česká národní banka

Česká národní banka

České peníze

3. místo

User Technologies, s.r.o.

 

 

 

Kompletní výsledky Zlatého středníku 2012 naleznete v přiložené tabulce

Kategorie: Nejlepší interní časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

AHOLD CZECH REPUBLIC, a. s.

AHOLD CZECH REPUBLIC, a. s.

Úsměv

2. místo

ArcelorMittal Ostrava a. s.

ArcelorMittal Ostrava a. s. 

1

3. místo

AWD Česká republika s. r. o.

AWD Česká republika s. r. o.

IKONA

 

Kategorie: Nejlepší interní noviny

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

R MEDIA, spol. s r. o.

OKD, a. s. 

HORNÍK

2. místo

SYNTHESIA, a. s.

SYNTHESIA, a. s.

Noviny Synthesia

3. místo

České dráhy a. s.

České dráhy a. s.

Železničář

 

Kategorie: Nejlepší B2B časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Boomerang Publishing, s. r. o.

Vodafone Czech Republic, a. s

 Bizzone

2. místo

MAKRO Cash and Carry ČR s. r. o.

MAKRO Cash and Carry ČR s. r. o.

GASTRO časopis pro profesionály v gastronomii

3. místo

CoLin, s. r. o.

ALCATEL - LUCENT CZECH, s. r. o.

MOJO

 

Kategorie: Nejlepší B2C časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Rodinný pivovar Bernard a. s.

Rodinný pivovar Bernard a. s.

 Vlastní cestou

2. místo

AHOLD CZECH REPUBLIC, a. s. 

AHOLD CZECH REPUBLIC, a. s. 

magazín Albert v kuchyni

3. místo

We make media, s. r. o.

 České dráhy a. s.

MŮJ VLÁČEK 

 

Kategorie: Nejlepší firemní katalog

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

ABB s. r.o.

ABB s. r.o. Elektro-PRAGA

Katalog domovního elektroinstalačního materiálu 2011

2. místo

Boomerang Publishing, s. r. o.

VELUX Česká republika, s. r. o.

Světlo v architektuře

3. místo

G SERVIS CZ, s. r. o.

G SERVIS CZ, s. r. o.

RODINNÉ DOMY 2012

 

Kategorie: Nejlepší firemní profil

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

ENTRE s. r. o. 

ENTRE s. r. o. 

 Makovice plné nápadů

3. místo

OKD, a. s.

OKD, a. s.

Firemní profil 

 

Kategorie: Nejlepší výroční zpráva

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 Bison & Rose s. r. o.

 ELEKTROWIN a. s.

Výroční zpráva 2010

2. místo

EKOLAMP s. r. o. 

EKOLAMP s. r. o. 

roční zpráva 2010

3. místo

OKD, a. s.

OKD, a. s.

 Výroční zpráva 2010  

 

Kategorie: Nejlepší časopis státní, veřejné a neziskové sféry

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Zoologická zahrada hl. m. Prahy

Zoologická zahrada hl. m. Prahy

Trojský koník, časopis pražské zoo

2. místo

Statutání město Plzeň

Statutání město Plzeň

Užij si Plzeň / Enjoy Pilse

3. místo

 Duha Zámeček 

 Duha Zámeček 

 ZÁMEČEK

 

Kategorie: Nejlepší on-line prezentace

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 Boomerang Publishing, s. r. o.

Vodafone Czech Republic a. s.

ČILICHILI ONLINE

2. místo

ŠKODA AUTO a. s.

ŠKODA AUTO a. s.

Facebook profil ŠKODA

3. místo

Media Factory

Vodafone Czech Republic a. s.

www.darujem.cz

 

Kategorie: Nejlepší firemní newsletter

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 FG Forrest, a. s.

T-Mobile Czech Republic, a. s.

Novinky emailem společnosti T-Mobile

2. místo

IKEA Česká republika, s. r. o.

IKEA Česká republika, s. r. o.

IKEA FAMILY newsletter

3. místo

 Boomerang Publishing, s. r. o.

Vodafone Czech Republic a. s.

ČERSTVÉ HITY 

 

Kategorie: Zlatá litera 

Druh ocenění

Přihlašovatel

Společnost

Publikace

Autor

Článek

1. místo

Boomerang Publishing, s. r. o. 

České aerolinie

České aerolinie Review

Pavel Loněk

Tam nahoře nesedíte v obýváku

2. místo

 R MEDIA, spol. s r. o.

OKD, a. s.

HORNÍK

Zdeněk Janiurek

Jak to vidí stryk Lojzek

 

Kompletní výsledky Zlatého středníku 2011 naleznete v přiložené tabulce

Kategorie: Nejlepší interní časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

ARCELORMITTAL OSTRAVA a. s.

ARCELORMITTAL OSTRAVA a. s.

1 (jednička)

2. místo

AHOLD Czech Republic, a. s.

AHOLD Czech Republic, a. s

Úsměv

Kategorie: Nejlepší interní noviny

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

R Media, spol. s r. o. 

OKD, a. s.

HORNÍK

2. místo

Plzeňský Prazdroj, a. s.

Plzeňský Prazdroj, a. s.

ZA BRANOU

3. místo

E.ON Česká republika, s. r. o. 

E.ON Česká republika, s. r. o. 

E.ON Czech

Kategorie: Nejlepší B2B časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

MAKRO Cash Carry ČR s. r. o.

MAKRO Cash Carry ČR s. r. o.

GASTRO časopis pro profesionály v gastronomii

2. místo

Siemens, s. r. o.  

Siemens, s. r. o.  

VISIONS

3. místo

Bohemia Sekt, a. s.

Bohemia Sekt, a. s.

<&Perlivý svět

Kategorie: Nejlepší B2C časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Rodinný pivovar Bernard a. s.

Rodinný pivovar Bernard a. s.

Vlastní cestou

2. místo

Boomerang Publishing s. r. o.

Vodafone Czech Republic, a. s.

ČILICHILI

3. místo

BUSINESS MEDIA CZ, s. r. o.

TESCOMA s. r. o.

Tescoma magazín - jen dobrý recept nestačí

3. místo

We make media, s. r. o.

České dráhy, a. s.

MŮJ VLÁČEK

Kategorie: Nejlepší firemní katalog

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

AnFas, spol. s r. o.

Intrea - Piko, s. r. o. 

PRODUCT CATALOGUE YEDOO - 2011

1. místo

ABB s. r. o.  

ABB s. r. o. Elektro - Praga 

Katalog domovního elektroinstalačního materiálu 2010

2. místo

ABB s. r. o.  

ABB s. r. o. Elektro - Praga 

Přehledy designů spínačů a zásuvek ABB  

Kategorie: Nejlepší firemní profil        

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

České vysoké učení technické v Praze 

České vysoké učení technické v Praze 

ČVUTIX - Komiks Sedmi statečných z ČVUT

2. místo

České vysoké učení technické v Praze 

České vysoké učení technické v Praze 

ČVUT v Praze - už 300 let měníme tvář světa

Kategorie: Nejlepší výroční zpráva     

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

ASEKOL s. r. o. 

ASEKOL s. r. o. 

Výroční zpráva Asekol 2009; Muzeum spotřebičů

2. místo

Sdružení Linka bezpečí 

Sdružení Linka bezpečí 

zpráva o činnosti 2009

3. místo

 

 Statutární město Ostrava

 Statutární město Ostrava

 VÝROČNÍ ZPRÁVA 2009 

Kategorie: Nejlepší časopis státní, veřejné a neziskové sféry             

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 Sdružení Linka bezpečí

 Sdružení Linka bezpečí

 linka bezpečí 116 111

2. místo

 Obec Čejč

 Obec Čejč

ČEJČ DNES

3. místo

Město Třešť

Město Třešť

Naše město

Kategorie: Nejlepší on-line prezentace

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 Rodinný pivovar Bernard a. s.

 Rodinný pivovar Bernard a. s.

www.bernard.cz

2. místo

 Boomerang Publishing s. r. o.

Vodafone Czech Republic, a. s.

 ČILICHILI ONLINE

3. místo

 FG Forrest, a. s. 

 AC Sparta Praha

www.sparta.cz

Kategorie: Nejlepší firemní zpravodaj (newsletter)

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

AXA Česká republika s. r. o.

AXA Česká republika s. r. o.

AXA News

2. místo

  Statutární město Ostrava

  Statutární město Ostrava

 Cestování Newsletter!!!

3. místo

  Statutární město Ostrava

  Statutární město Ostrava

   Development Newsletter!!!   

Kategorie: Zlatá litera

Druh ocenění

Přihlašovatel

Publikace společnosti

Publikace

Autor

Název

1. místo

Duha Zámeček

Duha Zámeček

Zámeček

Gracián Svačina

Jak paní Livie Klausová viděla místo dětského domova Potěmkinovu vesnici

2. místo

Boomerang Publishing s. r. o.

Vodafone Czech Republic, a. s.

ČILICHILI

 

Slováci : Češi - Ztratení bratia

3. místo

Rodinný pivovar Bernard a. s.

Rodinný pivovar Bernard a. s.

Vlastní cestou

Stanislav Bernard

úvodníky

3. místo

Boomerang Publishing s. r. o.

České aerolinie a. s.

Review

Pavel Loněk

Za polární září a borůvkovou polévkou

 

Kompletní výsledky Zlatého středníku 2010 naleznete v přiložené tabulce

Kategorie: Nejlepší interní časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

AHOLD Czech Republic, a. s.

AHOLD Czech Republic, a. s.

Úsměv

2. místo

 Boomerang Publishing, s. r. o.  

Vodafone Czech Republic, a. s.  

 KARICURRY

3. místo

AWD Česká republika s. r. o.

AWD Česká republika s. r. o.

 IKONA

 Kategorie: Nejlepší interní noviny

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 Plzeňský Prazdroj a. s.

 Plzeňský Prazdroj a. s.

    ZA BRANOU

2. místo

 R MEDIA, spol. s r. o. 

OKD, a. s.

 HORNÍK

3. místo

ŠKODA AUTO, a. s. 

ŠKODA AUTO, a. s. 

ŠkodaMobil

Kategorie: Nejlepší B2B časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Bohemia Sekt, a. s. 

Bohemia Sekt, a. s. 

  Perlivý Svět

2. místo

Klientské tituly s. r. o. 

WELLA CZ s. r. o. 

friseur professional

3. místo

T-Mobile Czech Republic a. s. 

T-Mobile Czech Republic a. s. 

professional  

Kategorie: Nejlepší B2C časopis         

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 Rodinný pivovar Bernard a. s.

 Rodinný pivovar Bernard a. s.

 Vlastní cestou

2. místo

 Boomerang Publishing, s. r. o.

Vodafone Czech Republic, a. s. 

 ČILICHILI 

3. místo

 Volvo Auto Czech, s. r. o.

 Volvo Auto Czech, s. r. o.

LIV

Kategorie: Nejlepší firemní katalog     

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

TECHO, a. s.

TECHO, a. s.

 TECHO NEWS - ARCHITECTURE, DESIGN & ART

2. místo

 ABB s. r. o.  

 ABB s. r. o.  

 Katalog domovního elektroinstalačního materiálu 2009

3. místo

 G SERVIS CZ, s. r. o.   

 G SERVIS CZ, s. r. o.   

RODINNÉ DOMY 2010 - projekty a realizace

Kategorie: Nejlepší firemní profil

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

2. místo

 Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

 Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

BE IN STUDY IN ZLIN

Kategorie: Nejlepší výroční zpráva

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Zoologická zahrada hl. m. Prahy

Zoologická zahrada hl. m. Prahy

 Výroční zpráva 2007 - 2008

2. místo

 Bison & Rose, s. r. o.

Nadace OKD

Výroční zpráva 2008

3. místo

Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE

Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE

Výroční zpráva 2008

Kategorie: Nejlepší časopis státní, veřejné a neziskové sféry 

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

ASEKOL s. r. o. 

ASEKOL s. r. o. 

 Zpětný odběr

2. místo

České vysoké učení technické v Praze

České vysoké učení technické v Praze

TecniCall

3. místo

Ikaria CZ, a. s. 

Ikaria CZ, a. s. 

RESCUE Report, časopis pro záchranáře, hasiče, policisty a krizové manažery

Kategorie: Nejlepší on-line prezentace

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 Boomerang Publishing, s. r. o. 

Vodafone Czech Republic, a. s.

ČILICHILI ONLINE www.cilichili.cz

2. místo

Media Factory Czech Republic a. s. 

    Hypoteční banka, a. s. 

www.hypotecnibanka.cz

3. místo

Vodafone Czech Republic a. s.

Vodafone Czech Republic a. s.

Zpráva o společenské odpovědnosti za finanční rok 2008/09 www.vodafone.cz/csr-zprava

Kategorie: Nejlepší firemní zpravodaj (newsletter)

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 AVON Cosmetics, spol. s r. o.

 AVON Cosmetics, spol. s r. o.

Avon Inspirace

2. místo

Statutární město Ostrava 

Statutární město Ostrava 

 

3. místo

  České vysoké učení technické v Praze

  České vysoké učení technické v Praze

Sedm statečných

 

Kompletní výsledky Zlatého středníku 2009 naleznete v přiložené tabulce

Kategorie: Nejlepší interní časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 Telefónica O2 Czech Republic, a. s.  

 Telefónica O2 Czech Republic, a. s.  

 O.pen

2. místo

AGC Flat Glass Czech, a. s., člen AGC Group

AGC Flat Flass Czech, a. s. 

MAX, Revue AGC Flat Glass 

3. místo

 Boomerang Publishing s. r. o.

Vodafone Czech Republic, a. s.

KARICURRY

Kategorie: Nejlepší interní noviny

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

ŠKODA AUTO a. s.

ŠKODA AUTO a. s.

 Škoda Mobil

2. místo

  E.ON Česká republika, s. r. o.

  E.ON Česká republika, s. r. o.

E.ON Czech

3. místo

 Ondřej Hrčiak

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost 

My & Spol.

Kategorie: Nejlepší B2B časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 PHILIPS Česká republika s. r. o.

 PHILIPS Česká republika s. r. o.

 PHIL

2. místo

Klientské tituly s. r. o. 

WELLA CZ s. r. o.  

friseur proffesional

3. místo

 Design Communications s. r. o. 

  Telefónica O2 Czech Republic, a. s. 

ONE

Kategorie: Nejlepší B2C časopis         

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Volvo Auto Czech, s. r. o. 

Volvo Auto Czech, s. r. o. 

LIV Volvo Czech

2. místo

 ASTRON STUDIO CZ, a. s. 

  Import Volkswagen Group s. r. o.

  Audi magazín

3. místo

Rodinný pivovar Bernard a. s.

Rodinný pivovar Bernard a. s.

Vlastní cestou

Kategorie: Nejlepší firemní katalog

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

    EUROVERLAG s. r. o.   

Lasselsberger a.s.

 Kolekce katalogů Lasselsberger pro rok 2009

2. místo

Proximity Prague s. r. o. 

Proximity Prague s. r. o. 

 Katalog exluzivních vín a distilátů

3. místo

 Ogilvy One, a. s.

 Telefónica O2 Czech Republic, a. s

O2 Managed Services

Kategorie: Nejlepší firemní profil

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 GEOSAN GROUP a. s.  

 GEOSAN GROUP a. s.  

  Firemní profil

2. místo

Bison & Rose s. r. o.

 Nadace OKD

Profil nadace OKD - Život má hloubku

3. místo

 ŠKODA AUTO a. s.  

 ŠKODA AUTO a. s.  

Škoda Auto Zpráva o trvale udržitelném rozvoji 2007/2008

Kategorie: Nejlepší výroční zpráva

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 Zdravotní pojišťovna METAL _ ALIANCE 

 Zdravotní pojišťovna METAL _ ALIANCE 

Výroční zpráva 2007 Zdravotní pojišťovna METAL - ALIANCE

2. místo

ASEKOL, s. r. o.

ASEKOL, s. r. o.

 Roční zpráva Asekol 2007

3. místo

Lesy České republiky, s. p. 

Lesy České republiky, s. p. 

Výroční zpráva 2007

Kategorie: Nejlepší časopis státní, veřejné a neziskové sféry

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Zoologická zahrada hl. m. Prahy 

Zoologická zahrada hl. m. Prahy 

Trojský koník, časopis pražské zoo

2. místo

 Dušan Zapalač Gionardi   

   Statutární Město Ostrava 

Metropolitan Magazine Ostrava

3. místo

IKARIA CZ a. s.

IKARIA CZ a. s.

 rescue report   

Kategorie: Nejlepší on-line prezentace

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

FG Forrest, a. s. 

FG Forrest, a. s. 

    www.fg.cz

2. místo

 Media Factory  

Hypoteční banka 

www.hypotecnibanka.cz

3. místo

Mather Adventures s. r. o.

Vodafone Czech Republic, a. s.

 www.vodafone.cz

Kategorie: Nejlepší firemní zpravodaj (newsletter)

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

SYMBIO Digital, s. r. o.  

SYMBIO Digital, s. r. o.  

Oranžový zpravodaj

2. místo

Boomerang Publishing s. r. o.

 Vodafone Czech Republic, a. s.

Newsletter ČILICHILI

3. místo

E.ON Česká republika, s. r. o.

E.ON Česká republika, s. r. o.

 e.fórum

 

Kompletní výsledky Zlatého středníku 2008 naleznete v přiložené tabulce

Kategorie: Nejlepší interní časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

ČEZ, a. s.

ČEZ, a. s.

 ČEZ news

2. místo

 AGC Flat Glass Czech a. s. 

 AGC Flat Glass Czech a. s. 

MAX, revue AGC Flat Glass Czech

3. místo

Zentiva, a. s. 

Zentiva, a. s. 

 Qalt

Kategorie: Nejlepší interní noviny

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Škoda Auto a. s. 

Škoda Auto a. s. 

 Škoda Mobil

2. místo

 E.ON Česká republika, s. r. o. 

 E.ON Česká republika, s. r. o. 

E.ON CZECH

3. místo

 Unipetrol a. s. 

 Unipetrol a. s. 

UNI,Úplně nové informace

Kategorie: Nejlepší B2B časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Velux Česká republika, s. r. o.

Velux Česká republika, s. r. o.

VÝHLEDY VELUX

2. místo

 PHILIPS Česká Republika, s. r. o.

 PHILIPS Česká Republika, s. r. o.

PHIL

3. místo

 ASTRON studio CZ, a. s.

mport VOLKSWAGEN Group s. r. o. divize Audi 

Audi magazín

Kategorie: Nejlepší B2C časopis         

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Rodinný pivovar Bernard a. s.

Rodinný pivovar Bernard a. s.

Vlastní cestou

2. místo

 Volvo Auto Czech, s. r. o.

 Volvo Auto Czech, s. r. o.

LIV

3. místo

Boomerang Publishing, s. r. o. 

Vodafone Czech Republic, a. s.

ČILICHILI

Kategorie: Nejlepší firemní katalog

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

ABB s. r. o.  

ABB s. r. o.  

KATALOG domovního elektroinstalačního materiálu 2007

2. místo

 Leadas Delaney Praha s. r. o.

Škoda Auto a. s. 

 škoda Roomster Příslušenství

3. místo

AC EXPO s. r. o.   

AC EXPO s. r. o.   

   mmotion 07

Kategorie: Nejlepší firemní profil

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 Plzeňský Prazdroj a. s.

 Plzeňský Prazdroj a. s.

   Český národní symbol

2. místo

 Bison & Rose public relations s. r. o.

 TECHNOEXPORT, a. s. 

 TECHNOEXPORT

3. místo

KUKLIK  

 Imperial Karlovy Vary, a. s. 

Tvůrce moderního lázeňství

Kategorie: Nejlepší výroční zpráva

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

  Lesy České republiky, s. p.

  Lesy České republiky, s. p.

 Výroční zpráva 2006

2. místo

  Čeká pošta, s. p.

  Čeká pošta, s. p.

  Výroční zpráva 2006

3. místo

Nemocnice na Homolce

Nemocnice na Homolce

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2006

 

Kategorie: Nejlepší časopis státní, veřejné a neziskové sféry

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

  Asekol s. r. o.  

  Asekol s. r. o.  

 Zpětný odběr

2. místo

 ČVUT v Praze

 ČVUT v Praze

TecniCall

3. místo

 T.T.V., s. r. o. 

 Česká filharmonie

Rudolfinum Revue   

 

Kategorie: Nejlepší on-line prezentace

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

  FG Forrest, a. s. 

GTS NOVERA a. s.  

 www.gtsnovera.cz

2. místo

Plzeňský Prazdroj a. s.   

Plzeňský Prazdroj a. s.   

  Zpráva o společenské odpovědnosti

3. místo

MEDIA FACTORY ČR a. s.

Hypoteční banka a. s.

www.hypotecnibanka.cz

 

Kategorie: Nejlepší firemní zpravodaj (newsletter)

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

SYMBIO Digital, s. r. o.     

SYMBIO Digital, s. r. o.     

Oranžový zpravodaj

2. místo

E.ON Česká republika, s. r. o.

E.ON Česká republika, s. r. o.

e.fórum

3. místo

PR Point, s. r. o.   

PR Point, s. r. o.   

NEWS

 

Kompletní výsledky Zlatého středníku 2007 naleznete v přiložené tabulce

Kategorie: Nejlepší interní časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

  Lesy České republiky, s. p. 

  Lesy České republiky, s. p. 

 LESU ZDAR

2. místo

ČEZ, a. s.  

ČEZ, a. s.  

ČEZ NEWS

3. místo

 T-Mobile Czech Republic a. s.

 T-Mobile Czech Republic a. s.

T-Mobile echo

Kategorie: Nejlepší interní noviny

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 ŠKODA AUTO a. s. 

 ŠKODA AUTO a. s. 

  Škoda Mobil

2. místo

 HARTMANN-RICO a. s.

 HARTMANN-RICO a. s.

Co se děje

3. místo

Česká pojišťovna a. s.

Česká pojišťovna a. s.

Česká INFO

Kategorie: Nejlepší B2B časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 IMPORT VOLKSWAGEN GROUP, a. s. 

 IMPORT VOLKSWAGEN GROUP, a. s. 

Audi magazín 

2. místo

L´oreal Česká republika s. r. o.

L´oreal Česká republika s. r. o.

 COIFFURE DE PARIS

3. místo

AMI Communications spol. s r. o.

Telefónica O2 Czech Republic a. s.

ONE

Kategorie: Nejlepší B2C časopis         

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Vodafone Czech Republic a. s.   

Vodafone Czech Republic a. s.   

ČILICHILI

2. místo

  Rodinný pivovar Bernard a. s.

  Rodinný pivovar Bernard a. s.

 Vlastní cestou

3. místo

Volvo Auto Czech, s. r. o.

Volvo Auto Czech, s. r. o.

LIV

Kategorie: Nejlepší firemní katalog

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

  AC EXPO s. r. o. 

  AC EXPO s. r. o. 

mmotion 06

2. místo

 ŠKODA AUTO a. s.  

 ŠKODA AUTO a. s.  

Škoda Roomster

3. místo

  ABB s. r. o.

  ABB s. r. o.

 Katalog domovního elektroinstalačního materiálu 2006 

Kategorie: Nejlepší firemní profil

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 Menhart, spol. s r. o.

 SKANSKA CZ, a. s.

 Profil skupiny SKANSKA

2. místo

  ENTRE s. r. o.  

  ENTRE s. r. o.  

 Kdo chce zapalovat, musí hořet …

3. místo

PPF a. s.

PPF a. s.

Profil ´05

Kategorie: Nejlepší výroční zpráva

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

Vodafone Czech Republic a. s.

Vodafone Czech Republic a. s.

 Vodafone výroční zpráva

2. místo

 Agropol Group, a. s.

 Agropol Group, a. s.

Vybrané kapitoly z výroční zprávy 2005

3. místo

 Plzeňský Prazdroj, a. s.     

 Plzeňský Prazdroj, a. s.     

Zpráva o společenské odpovědnosti

Kategorie: Nejlepší časopis státní, veřejné a neziskové sféry

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 Statutární město Ostrava 

 Statutární město Ostrava 

 Ostrava Metropolitan Magazine

2. místo

T.T.V., spol. s r. o. 

  Česká filharmonie 

 Rudolfinum Revue

3. místo

Obec Čejč 

Obec Čejč 

ČEJČ DNES, Zpravodaj obecního úřadu

Kategorie: Nejlepší on-line prezentace

Druh ocenění

Přihlašovatel

Zadavatel

Název publikace/média

1. místo

 T-Mobile Czech Republic a. s. 

 T-Mobile Czech Republic a. s. 

 www.t-press.cz

2. místo

 FG Forrest, a. s.

 Kooperativa  

 www.koop.cz

3. místo

WDF - Web Design Factory, spol. s r. o.

eBanka, a. s.  

www.ebanka.cz

 

Kompletní výsledky Zlatého středníku 2006 naleznete v přiložené tabulce

Kategorie: Nejlepší interní časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

Plzeňský Prazdroj a. s.  

Za Branou

2.místo

ČEZ, a. s.   

ČEZ NEWS

3. místo

T-Mobile Czech Republic a. s.  

T-Mobile echo

 

Kategorie: Nejlepší interní noviny

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

Škoda Auto, a. s.   

Škoda Mobil

2.místo

HARTMANN-RICO a. s.     

   Co se děje

3. místo

Radiokomunikace a. s.       

REZONANCE

Kategorie: Nejlepší B2B časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

 L´Oréal Česká republika, s. r. o.     

Coiffure de Paris

2.místo

 LogicaCMG s. r. o.    

Logican

3. místo

T-Mobile Czech Republic a. s. 

T-Mobile Professional

Kategorie: Nejlepší B2C časopis         

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

 Vodafone Czech Republic a. s. 

ČILICHILI

2.místo

Daimlerchrysler Automotive Bohemia s. r. o.

Mercedesmagazin

3. místo

Volvo Auto Czech, s. r. o.  

V-Style

Kategorie: Nejlepší firemní katalog

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

ABB s. r. o.  

Katalog domovního elektroinstalačního materiálu 2005

2.místo

Indesit Company Česká s. r. o.

Vestavné elektrospotřebiče Kolekce - Domov 2006

3. místo

ABB s. r. o.     

Přehledy designů 

Kategorie: Nejlepší firemní profil

Druh ocenění

Přihlašovatel

1. místo

ČEPS, a. s.

2. místo

Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a. s.

3. místo

 Hartmann-Rico a. s.

Kategorie: Nejlepší výroční zpráva

Druh ocenění

Přihlašovatel

1. místo

Veletrhy Brno, a. s.

2. místo

Statutární město Liberec

3. místo

Metrostav a. s.

Kategorie: Nejlepší časopis státní, veřejné a neziskové sféry

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

 Magistrát města Ostravy      

Ostrava Metropolitan Magazine

2.místo

Obec Čejč   

ČEJČ DNES Zpravodaj obecního úřadu

3. místo

Městská část Praha 13      

STOP, Informační zpravodaj MČ Praha 13 

Kategorie: Nejlepší on-line prezentace

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

Plzeňský Prazdroj a. s.   

 www.prazdroj.cz

2.místo

T-Mobile Czech Republic a. s.   

www.t-press.cz

3. místo

Siemens s. r. o.      

www.siemens.cz

 

Kompletní výsledky Zlatého středníku 2005 naleznete v přiložené tabulce

Kategorie: Nejlepší interní časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

Philip Morris ČR a. s.     

Tabákové listy

2.místo

ČEZ, a. s. 

ČEZ NEWS

3. místo

T-Mobile Czech Republic a. s. 

T-Mobile echo

Kategorie: Nejlepší interní noviny

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

ŠKODA AUTO, a. s.  

Škoda Mobil

2.místo

Model Obaly, a. s.     

 Modelpress

Kategorie: Nejlepší B2B časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

LogicaCMG s. r. o.   

Logican

2.místo

SCANIA CZECH REPUBLIC s. r. o.

Scania Zpravodaj

3. místo

Plzeňský Prazdroj, a. s.  

Magazín Klubu Plzeňského Prazdroje

Kategorie: Nejlepší B2C časopis         

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

VOLVO AUTO CZECH     

 V-style

2.místo

 Import Volkswagen Group, s. r. o. - Divize Audi 

Audi MAGAZÍN

3. místo

Oskar Mobil a. s.    

Čilichili

Kategorie: Nejlepší katalog zboží B2B

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

ABB s. r. o.     

 

2.místo

Mostecká uhelná společnost, a. s. právní nástupce 

Mostecké uhlí - katalog 2005

Kategorie: Nejlepší katalog zboží B2C

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

ŠKODA AUTO, a. s. 

Škoda Superb hlavní katalog modelový rok 2005

2.místo

ŠKODA AUTO, a. s. 

HLAVNÍ KATALOG NOVÁ ŠKODA OCTAVIA

3. místo

ŠKODA AUTO, a. s. 

 HLAVNÍ KATALOG NOVÁ ŠKODA FABIA 

Kategorie: Nejlepší firemní profil

Druh ocenění

Přihlašovatel

1. místo

ENTRE s. r. o.

2. místo

Český národní podnik, s. r. o.

3. místo

Siemens s. r. o.

Kategorie: Nejlepší výroční zpráva

Druh ocenění

Přihlašovatel

1. místo

Veletrhy Brno, a. s.

2. místo

Středočeská plynárenská a. s.

3. místo

Pražská vodohospodářská společnost a. s.

Kategorie: Nejlepší časopis státní, veřejné a neziskové sféry

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

Kraj Vysočina 

Noviny Kraj Vysočina

2.místo

Statutární město Plzeň    

Radniční listy

3. místo

Obec Čejč     

ČEJČ dnes ZPRAVODAJ OBECNÍHO ÚŘADU

Kategorie: Nejlepší firemní multimediální prezentace

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

ČEZ, a. s.  

Duháček v lese

2.místo

HVB Bank Czech Republic, a. s.      

Image CD HVB Bank

3. místo

Fiat ČR s. r. o.     

CD FIAT Gamma  

                              

Kompletní výsledky Zlatého středníku 2004 naleznete v přiložené tabulce          

Kategorie: Nejlepší interní časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

T-Mobile Czech Republic a. s.    

T-Mobile PIN

2.místo

 GENERALI POJIŠŤOVNA a. s. 

Partner

3. místo

Plzeňský Prazdroj, a. s. 

Za branou

Kategorie: Nejlepší interní noviny

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

ŠKODA AUTO, a. s.  

Škoda Mobil

2.místo

Metrostav a. s.  

Čtrnáctideník Metrostav

3. místo

Česká pojišťovna a. s. 

Česká INFO

Kategorie: Nejlepší B2B časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

Plzeňský Prazdroj, a. s.   

Magazín Klubu Plzeňského Prazdroje

2.místo

Papirius s. r. o.   

Papirius Styl

3. místo

Eurotel Praha, s. r. o.  

Eurotel In

Kategorie: Nejlepší B2C časopis         

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

Volvo Auto Czech, s. r. o. 

V-Style

2.místo

Import Volkswagen Group, s. r. o. - Divize Audi 

AUDI magazín

3. místo

BMW Auto Club Praha 

BMW revue

Kategorie: Nejlepší katalog zboží B2B

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

HELIKA, a. s.    

REFERENČNÍ LISTY

2.místo

TECHO, a. s.

Integrate Colours - barevné souvislosti

3. místo

Berentzen Distillers CR spol. s r. o.

Berentzen Business Program

Kategorie: Nejlepší katalog zboží B2C

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

Eurotel Praha, s. r. o.   

více informací, zábavy a her - Eurotel MobileMedia

2.místo

AC EXPO s. r. o.     

art & decoration

3. místo

ORIFLAME CZECH REPUBLIC s. r. o. 

KATALOG ORIFLAME

Kategorie: Nejlepší firemní profil

Druh ocenění

Přihlašovatel

1. místo

ORIFLAME CZECH REPUBLIC s. r. o.

2. místo

Třinecké Železárny, a. s.

3. místo

Skanska ŽS a. s.

Kategorie: Nejlepší výroční zpráva

Druh ocenění

Přihlašovatel

1. místo

Plzeňský Prazdroj, a. s.

2. místo

T-Mobile Czech Republic a. s.

3. místo

APPIAN GROUP a. s.

 

Kompletní výsledky Zlatého středníku 2003 naleznete v přiložené tabulce

Kategorie: Nejlepší interní časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

MediaTrust Communications, spol. s r. o.  

Mercedes magazín

2.místo

 Plzeňský prazdroj, a. s.  

Za Branou

3. místo

Philip Morris ČR, a. s  

Tabákové listy

Kategorie: Nejlepší interní noviny

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

Škoda auto, a. s.   

Škoda mobil

2.místo

 Metrostav a. s.  

Čtrnáctideník Metrostav, a. s.

3. místo

GCI Praha    

 Vítkovické noviny

Kategorie: Nejlepší B2B časopis

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

Eurotel Praha, s. r. o. 

Eurotel IN

1.místo

Logica, s. r. o.   

Logican

2. místo

Cvetler & Pořízek   

Magazín Klubu Plzeňského Prazdroje

2. místo

JOE PR  

Nespi

3. místo

IMPACT, s. r. o.  

Výhledy

3. místo

Philip Morris ČR, a. s.  

 Tandem

Kategorie: Nejlepší B2C časopis         

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

Ogilvy CID 

Elegance Černá růže

1.místo

Volvo Auto Czech 

V-Style

2. místo

RadioMobil a. s.

T-Mobile Impuls

2. místo

T. T. V.   

G-magazín

3. místo

T. T. V.   

 Modrá pyramida

3. místo

ZERO

ČSA Revue

Kategorie: Nejlepší katalog zboží B2B

nebylo uděleno žádné ocenění, pouze TOP RATED

Kategorie: Nejlepší katalog zboží B2C

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

HUDYsport Jindřich Hudeček   

HUDY katalog 2002

2.místo

 Maxxium Czech   

Prezenter Maxxium Czech

3. místo

ZKL, a. s.

Katalog koncernu ZKL

Kategorie: Nejlepší firemní profil

Druh ocenění

Přihlašovatel

Název publikace

1.místo

Model Obaly, a. s. 

Sada firemních prospektů

2.místo

Metrostav a. s. 

Metrostav Profil

3. místo

Pavel Kuklík  

Bulletin pro klienty a o klientech

 

Kompletní výsledky Zlatého středníku 2002 naleznete v přiložené tabulce

Viola Baštýřová, Account Director, ADison

Barbora Bělíková, výkonná ředitelka, APRA

Pavel Brabec, prezident, Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace

Vladimír Bystrov, partner, Bison & Rose

Jiří Cívka, tiskový mluvčí, Generali Pojišťovna

Zdeněk Fekar, poradce pro marketingovou strategii, e.vox

Karolína Fialová, ředitelka, Nadace Neziskovky.cz

Pavel Heřmanský, PR manažer, PwC Česká republika

Jan Hlaváč, Media Director, Mediakom

Ondřej Holoubek, tiskový mluvčí, Provident Financial

Dominik Hrodek, ředitel, Český institut reklamní a marketingové komunikace

Petra Jankovičová, Managing Director & Co Owner Triad Advertising CZ

Filip Kahoun, CEO, H1.cz

Richard Kapsa, Head of Communication, Sotio

Simona Kopová, Media Relations Director, Donath Business & Media

Michal Kořán, šéfgrafik, Reflex

Kateřina Kuchařová, ředitelka komunikace, Agrofert

Markéta Kuklová, tisková mluvčí, Vodafone

Barbora Krásná, ředitelka, Blue Event

Jakub Mach, CEO, ZoomSphere.com

Pavel Maška, spolumajitel, Media Tenor

Jitka Němečková, manažerka komunikace, Unipetrol

Jan Patera, programový ředitel, Empressa Media

Václav Pavelka, majitel, Native PR

Jiří Pešina, Communication Affairs Manager, ROCHE

Markéta Pravdová, zástupkyně ředitele, Ústav pro jazyk český AV ČR

Luďka Raimondová, držitelka ocenění Síň slávy Zlatého středníku 2012

Filip Rožánek, šéfredaktor, Marketing&Media, Media

Alex Röhrich, Account Director, Taktiq

Radek Stavěl, tiskový mluvčí, skupina PPF

Markéta Steinert, Mr. Steinert s.r.o.

Kateřina Straková, redaktorka, Mediaguru.cz

Marek Šedivý, prezident, Asociace veřejně prospěšných organizací

Pavel Šíma, COO, RobertNemec.com

Petra Štěpánová, PR Director, Bisnode

Karel Voříšek, moderátor, FTV Prima

Jitka Vysekalová, prezidentka, Česká marketingová společnost

Pavel Zelenka, creative director, Marvil

Petr Žantovský, vedoucí katedry Public Relations a komunikace, Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha

Viola Baštýřová, Account Director, ADison

Gabriela Bechynská, Corporate & Governance Affairs Manager CZ/SK, Mondelez Europe

Pavel Brabec, prezident, Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace

Andrea Brožová, Corporate Communication Manager, Nestlé Česko, s.r.o.

Vladimír Bystrov, partner, Bison & Rose

Jiří Cívka, tiskový mluvčí, Generali Pojišťovna

Andrea Faflíková, Regional/CEEMEA PR and Event Manager, LEGO Trading

Martin Fousek, ředitel marketingu, Bohemia Sekt

Pavel Heřmanský, PR manažer, PwC Česká republika

Jan Hlaváč, Media Director, Mediakom

Jitka Housková, Integrated Communications Specialist, SAP

Dominik Hrodek, ředitel, Český institut reklamní a marketingové komunikace

Jiří Chomát, podnikatel změn a mentor, #podnikamzmeny 

Monika Jindrová, ředitelka, Asociace veřejně prospěšných organizací

Simona Kijonková, zakladatelka společnosti Zásilkovna s.r.o. 

Alžběta Králová, konzultantka, Institut politického marketingu

Tomáš Kubík, Country PR & Communication Manager CZ HU SK, IKEA ČR

Tomáš Lipták, Chief Marketing & Export Officer, BERNARD Family Brewery

Pavel Maška, spolumajitel, MediaTenor

Dominika Mikolášová, grafička, Kapesní svět

Jana Náchodská, tisková mluvčí, Pojišťovna České spořitelny 

Jitka Němečková, tisková mluvčí, Plzeňský Prazdroj 

Lukáš Novák, partner, Litigo communications

Pavla Nydrle, Managing Director / Partner, Kindred Group

Jan Patera, programový ředitel, Empresa Media

Václav Pavelka, držitel ocenění Síně slávy Zlatého středníku 2015, majitel Native PR

Vadim Petrov, manažer, konzultant a hudebník 

Markéta Pravdová, zástupkyně ředitele, Ústav pro jazyk český AV ČR

Luďka Raimondová, držitelka ocenění Síň slávy Zlatého středníku 2012

Alex Röhrich, mediální ředitel, Taktiq

Filip Rožánek, šéfredaktor, Marketing & Media

Petr Rubáček, Creative & Strategy Lead, Remembership

Patrik Schober, Managing Partner, PRAM Consulting

Kateřina Straková, redaktorka, Mediaguru.cz

Lucie Štěrbová, Content Strategy Manager, H1.cz

Petr Uherka, ředitel, Vyšší odborná škola publicistiky 

Jitka Vysekalová, prezidentka, Česká marketingová společnost

Pavel Zelenka, creative director, Marvil

Baštýřová Viola, tisková mluvčí, Partners

Brabec Pavel, president, Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace

Bystrov Vladimír, partner, Bison & Rose

Cívka Jiří, tiskový mluvčí, Generali Pojišťovna

Gruber Jakub, grafik

Heřmanský Pavel, PR manažer, PwC Česká republika

Hladký Milan, šéfredaktor, Marketing&Media

Holoubek Ondřej, tiskový mluvčí, Provident Financial

Hrodek Dominik, ředitel, Český institut reklamní a marketingové komunikace

Janoušková Marika, PR Specialist Team Leader, Letiště Praha

Jeník Tomáš, novinář, Euro

Klika Ladislav, CEO, MindBridge Consulting

Kopová Simona, Media Relations Director, Donath Business & Media

Krásná Barbora, ředitelka, Blue Events

Martinek Jan, ředitel, Odbor mediální komunikace, Akademie věd ČR

Muntean Cristina, komunikační poradkyně, mediální lektorka a koučka, Media Education CEE

Němečková Jitka, manažerka komunikace, Unipetrol

Patera Jan, programový ředitel, EMPRESA MEDIA

Pavelka Václav, majitel, Native PR

Pravdová Markéta, zástupkyně ředitele, Ústav pro jazyk český AV ČR

Průšová Petra, Regional Managing Director & Licensees Europe, Millward Brown

Raimondová Luďka, držitelka ocenění Síň slávy Zlatého středníku 2012

Röhrich Alex, mediální ředitel, Ewing Public Relations

Stavěl Radek, tiskový mluvčí, skupina PPF

Šedivý Marek, prezident, Asociace veřejně prospěšných organizací

Škábová Silvie, Press Coordinator, MAFRA

Trunečková Ludmila, pedagožka, KatedRA žurnalistiky, Institutu komunikačních studií a žurnalistiky Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze

Voříšek Karel, moderátor, FTV Prima

Vysekalová Jitka, prezidentka, Česká marketingová společnost

Weiner Jiří, mediální odborník, Tablet media

Bechynská Gabriela,Media Relations Director, Donath Business Media

Brabec Pavel, president, Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace

Bystrov  Vladimír, předseda, Asociace Public Relations Agentur

Doušek Filip, spisovatel

Gruber Jakub, grafik

Heřmanský  Pavel, PR manažer, PwC Česká republika

Hrodek Dominik, řízení Českého institutu reklamní a marketingové komunikace, Managing Director Dark Side

Hřebecký Roman, Ideamaker, ADison

Chvojka Jiří, předseda představenstva, Komora PR

Klika Ladislav, CEO, MindBridge Consulting

Klimtová Dagmar, Senior Consultant at Top Recruitment, s.r.o.

Kubala Ondřej, konzultant, Ewing PR

Muntean Cristina, komunikační poradkyně, mediální lektorka a koučka, Media Education CEE

Němečková Jitka, manažerka komunikace, Unipetrol

Popelář Michal, Director, Wunderman Interactive

Průšová Petra, Regional Managing Director & Licensees Europe, Millward Brown

Raimondová Luďka, Corporate Communication & Marketing

Röhrich Alex, mediální ředitel, Ewing Public Relations

Šedivý Marek, prezident Asociace veřejně prospěšných organizací

Tachecí Barbora, moderátorka, TV Prima

Trunečková Ludmila, pedagožka na Katedře žurnalistiky, Institutu komunikačních studií a žurnalistiky Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze

Vinšová Jana, Czechdesing

Vlasák Michal, Deputy Managing Director, Havas PR Prague

Vysekalová Jitka, prezidentka, Česká marketingová společnost

Walek Czeslaw, Chairman of the Board Prague Pride

Appeltauer Roman, Web Analytics Strategist, H1.cz

Appeltauerová Lucie, Performance Advertising Manager, H1.cz

Aust Ondřej, šéfredaktor, Médiář.cz

Bělíková Barbora, Výkonná ředitelka, APRA

Bezděk Viktor, Interactive Developer, Site One

Emingerová Dana, spisovatelka

Horák Michal, Ředitel, PeckaDesign

Chrást Jiří, Ředitel, Akademie ČTK

Ilavský Ján, Game Disigner, Hyperbolic Magnetism

Jelen Radovan, Ředitel, FG Forrest

Koláček Ondřej, Projektový manažer, NET servis

Kříž Michal, Editor, Marketing&Media

Líbal Radomír, Partner and Managing Director, Actum

Němečková Jitka, PR and Media Director, CEEC Research

Popelář Michal, Director, Wunderman Interactive

Prchal Marek, Idea Maker

Průšová Petra, Managing Director, Development Director for CEE, Millward Brown

Raimondová Luďka, Corporate Communication & Marketing, Czech Credit Bureau

Röhlich Alex, Media Director, Ewing PR

Rojkovičová Veronika, Consulting director, H1.cz

Sochor Václav, Marketing &Média, šéfredaktor

Špachta Leoš, Sales & Marketing Director, Media Factory

Trunečková Ludmila. FSV UK – katedra mediálních studií

Vysekalová Jitka, Předsedkyně, Česká marketingová společnost

Zvěřina Tomáš, Co-owner, Multimedia Atelier

Bězděk Jan, Managing Director, FG Forrest

Bělíková Barbora, Výkonná ředitelka, APRA

Binko Štěpán, Ředitel, Internet projekt

Cvrček Martin, Chief Consultant, Onlio

Emingerová Dana, spisovatelka

Huberová Monika, redaktorka, Marketing & Media

Chrást Jiří, Ředitel, Akademie ČTK

Jelen Radovan, Executive Director, FG Forrest

Kalda Martin, Art Director, Mather Adventures

Líbal Ratibor, Partner and Managing Consultant, Actum

Málek Radek, Senior Web Designer, Euro RSCG 4D

Němečková Jitka, PR and Media Director, CEEC Research

Parma Antonín, Creative Director, Nydrle Digital

Prošek Jiří, Viceprezident, Marketingový klub ČR

Průšová Petra, Development Director for CEE, Millward Brown

Raimondová Luďka, Corporate Communication & Marketing, Czech Credit Bureau

Röhrichn Alex, Media Director, Ewing PR

Sochor Václav, Ředitel, Rádio Česko

Špachta Leoš, ředitel, Media Factory

Těžký Lukáš, Marketingový specialista, eBRÁNA

Trunečková Ludmila, Katedra mediálních studií, FSV UK

Vysekalová Jitka, předsedkyně, Česká marketingová společnost

Vyskočil Tomáš, SEO Director, H1.cz

Emingerová Dana, spisovatelka

Haas Robert, Ředitel, Symbio

Chrást Jiří, Ředitel, Akademie ČTK

Líbal Ratibor, Ředitel, Actum

Němečková Jitka, Ředaktorka, Marketing & Média

Prošek Jiří, Viceprezident, Marketingový klub ČR

Průšová Petra, Managing Director Czech & Licensees Europe, Millward Brown

Raimondová Luďka

Röhrich Alex, Mediální ředitel, Ewing PR

Špachta Leoš, Ředitel, Media Factory

Trunečková Ludmila, katedra mediálních studií, FSV UK

Věrčák Vladimír

Vysekalová Jitka, Předsedkyně, Česká marketingová společnost

Haas Robert, Ředitel, Symbio

Líbal Ratibor, Ředitel, Actum

Němečková Jitka, Redaktorka, Marketing & Média

Prošek Jiří, Viceprezident, Marketingový klub ČR

Průšová Petra, Předsedkyně, SIMAR

Raimondová Luďka, PR consultant, PLEON Impact

Schwingerová Pavla, Výkonná ředitelka, APRA

Špachta Leoš, Ředitel, Media Factory

Trunečková Ludmila, katedra mediálních studií, FSV UK

Věrčák Vladimír

Vysekalová Jitka, Předsedkyně, Česká marketingová společnost

Haas Robert, Ředitel, Symbio

Ješátko Vojtěch, Marketing konzultant, Actum

Prošek Jiří, Viceprezident, Marketingový klub ČR

Průšová Petra, Předsedkyně, SIMAR

Raimondová Luďka , PR Consultant, PLEON Impact

Schwingerová Pavla, Výkonná ředitelka, APRA

Sochor Václav, Šéfredaktor, Strategie

Špachta Leoš, Ředitel, Media Factory

Věrčák Vladimír, Senior PR and Communications Specialist, MediaTrust Communications

Veverková Anna, Tisková mluvčí, Energetický regulační úřad

Vysekalová Jitka, Předsedkyně, Česká marketingová společnost

Běhounková Andrea, Šéfredaktorka, Žena a život

Haas Robert,  Ředitel, Symbio

Líbal Ratibor, Marketingový ředitel, Actum

Prošek Jiří, Viceprezident, Marketingový klub ČR

Průšová Petra, Předsedkyně, SIMAR

Raimondová Luďka, PR Consultant, PLEON Impact

Schwingerová Pavla, Výkonná ředitelka,  APRA a PR Klub

Sochor Václav, Šéfredaktor, Strategie

Svoboda Pavel, fotograf

Špachta Leoš, Ředitel, Media Factory

Trunečková Ludmila, Fakulta sociálních věd, UK

Věrčák Vladimír, Client Service Director, T. T .V. Public Relations

Veverková Anna, Energetický regulační úřad

Vysekalová Jitka, Předsedkyně, Česká marketingová společnost

Bočková Tereza, Computer Press

Frkous Roman, Ředitel PR, GE Money Bank

Köpplová Barbora, Vedoucí katedry mediálních studií, FSV UK

Kovařík Jaroslav, Managing Director, Media Strategy

Kupka Martin, Asociace krajů

Líbal Ratibor, Ředitel, Actum

Nedobitý Pavel, Asociace.BIZ

Prošek Jiří, Viceprezident, Marketingový klub ČR

Průšová Petra, Předsedkyně, SIMAR

Raimondová Luďka, Výkonná ředitelka, APRA a PR Klub

Šiffel Přemysl, GE Money Bank

Věrčák Vladimír, Client Service Director, T. T. V. Public Relations

Vysekalová Jitka, Předsedkyně, Česká marketingová společnost

Weber Štefan, Šéfredaktor, Strategie

Bušek Jiří, Art Director, Hospodářské noviny

Köpplová Barbora, Vedoucí katedry mediálních studií, FSV UK

Kovařík Jaroslav, Managing Director, Media Strategy

 Líbal Ratibor, Marketingový ředitel, Actum       

Pospíšil Pavel, Ředitel divize médií, Computer Press

Prošek Jiří, Viceprezident, Marketingový klub ČR 

Průšová Petra, Předsedkyně, SIMAR

Raimondová Luďka, Výkonná ředitelka, APRA a PR Klub

Slavík Herbert, fotograf 

Svätý Michal, Prezident, Asociace.BIZ 

Věrčák Vladimír, Člen Výkonného výboru, PR Klub

Vysekalová Jitka, Předsedkyně, Česká marketingová společnost

Weber Štefan, Šéfredaktor, Strategie

Bušek Jiří, Art Director, Hospodářské noviny

Eisová Marta, Senior Art Director, Sanoma Magazines Praha

Köpplová Barbora, Vedoucí katedry mediálních studií, FSV UK  

Kovářík Jaroslav, Managing Director, Media Strategy  

Kučmáš Jan, Šéfredaktor, Strategie

Kudweis Tomáš, Marketingový ředitel, Computer press

Matoušek Petr, Kreativní ředitel, iDnes

Neff Ondřej,  publicista a novinář

Prošek Jiří, Viceprezident, Marketingový klub ČR

Průšová Petra, Development Director for Central & Eastern Europe, Millward Brown; Předsedkyně, SIMAR

Raimondová Luďka, Výkonná ředitelka, APRA a PR Klub

Slavík Herbert, fotograf

Svätý Michal, Prezident, Asociace.BIZ

Věrčák Vladimír, Člen Výkonného výboru, PR Klub

Vysekalová Jitka, Místopředsedkyně, Česká marketingová společnost

Bušek Jiří, Art Director, Hospodářské noviny

Eisová Marta, Senior Art Director, Sanoma Magazines Praha

Kučmáš Jan, Šéfredaktor, Strategie

Kudweis Tomáš, Marketingový ředitel, Computer press

Matoušek Petr, Kreativní ředitel, iDnes

Neff Ondřej,  publicista a novinář

Prošek Jiří, Viceprezident, Marketingový klub ČR

Raimondová Luďka, Výkonná ředitelka, APRA a PR Klub

Slavík Herbert, fotograf

Svätý Michal, Prezident, Asociace.BIZ

Věrčák Vladimír, Člen Výkonného výboru, PR Klub

Vysekalová Jitka, Místopředsedkyně, Česká marketingová společnost

Bystrov Vladimír

Herzmann Jan

Hlavica  Marek 

Kraus Luděk

Prošek Jiří

Slavík Herbert

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku