Přihláška do soutěže Zlatý středník

Jednoduchá registrace ve čtyřech až pěti krocích.

 1. Vyplňte údaje o přihlašovateli
 2. Vyberte kategorii, do které médium přihlašujete
 3. Vyplňte údaje o médiu
 4. U tištěných médií zvolte oborovou kategorii
 5. Odsouhlaste podmínky. Kopii vyplněné přihlášky obdržíte e-mailem
 6. K přihlášce je nutné doložit tyto přílohy (nejpozději do uzávěrky přihlášek 15. 2. 2016):
  • U tištěných médií: výtisky v příslušném počtu (tři po sobě jdoucí vydání po třech výtiscích) zašlete na adresu: PR Klub, z. s., Biskupcova 1838/6, 130 00 Praha 3 a zároveň nahrajte náhledové PDF verze zaslaných publikací na Google disk na e-mail info@prklub.cz.
  • U elektronických médií: Náhledové PDF verze přihlášených publikací prosím nahrajte na Google disk na e-mail info@prklub.cz.


Přihlášku můžete vyplnit i ručně a zaslat na adresu pořadatele soutěže - PR Klub, z. s., Biskupcova 1838/6, 130 00 Praha 3. Přihlášku si můžete stáhnout ve formátu Word zde:


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Část 1 – Přihlašovatel

Údaje vyplňuje

Část 2 – Publikace/článek

Platební podmínky:

Registrační poplatek za každou přihlášku je 5 950 Kč bez DPH.

Uzávěrka přihlášek je stanovena na 15. února 2016.

V kategorii Nejlepší časopis a noviny státní správy je registrační poplatek 3 950 Kč bez DPH.

Část 3 – Oborové kategorie

Platební podmínky

 • Do oborových kategorií lze přihlásit ve všech kategoriích vyjma: Nejlepší firemní katalog / profil / jednorázová publikace, Nejlepší výroční zpráva a Inovativní a netradiční formy firemní komunikace.
 • Registrační poplatek za každou samostatnou oborovou přihlášku (bez účastní v některé z hlavních kategorií) je 5 950 Kč bez DPH.
 • Uzávěrka přihlášek je stanovena na 15. února 2016.
 • Přihláška do oborové kategorie Neziskový sektor je zdarma, v případě, že periodikum připravuje nezisková organizace svépomocí.
 • V případě, že dané periodikum bude přihlášeno zároveň i do kategorie hlavní, činí registrační poplatek za každou přihlášku 3 950 Kč bez DPH.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo přidat další oborové kategorie v případě, že o to bude mezi přihlašovateli zájem. Pokud se chcete přihlásit do oborové kategorie, která není zřízena, učiňte tak, prosím, pomocí předregistrace do oborové kategorie ostatní. V případě, že se v daném oboru sejde min. 5 přihlášek, kategorie bude otevřena. V každém případě vás budeme kontaktovat e-mailem.

Platební podmínky

Registrační poplatek za každou přihlášku je 5 950 Kč bez DPH.

Uzávěrka přihlášek je stanovena na 15. února 2016.

Část 3 – Odeslání přihlášky

Více informací
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku